”Hayallerinin peşinden koşma cesaretini gösterenler,
kazananlardır.”
Duygu Akdemirbey imza

HAKKIMIZDA

HDA Enerji

2010 yılından beri Lityum Pil ağırlıklı ürün grubu ile sektör bileşenlerinin önde gelen tedarikçisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız HDA ENERJİ, başlangıç olarak ithalatını yaptığı Primer Pil grubu yanında sektörün ihtiyacı olan Kapasitör, Sensör, Lcd Gösterge ve diğer komponentleri, özellikle Akıllı Sayaç pazarı başta olmak üzere diğer alanlardaki üreticilere ithalatçı ve yetkili distribütör olarak temin etmektedir.

Portföyünde yer alan Şarj Edilebilir Pil grubunda ise, Silindirik NMC, LiFePO4 ve Prizmatik LFP ürün modelleri ile AGV, Forklift, E-Bike/Scooter, Golf Arabası, Endüstriyel Robot, Enerji Depolama ( ESS ) gibi bir çok alanda faaliyet gösteren üretici ve son kullanıcılara hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen güvenilir markaları ile olan güçlü ticari ilişkileri doğrultusunda sahip olduğu kaliteli ürün gamı, en iyi fiyat garantisi, hazır stok bulundurma kabiliyeti, sürdürülebilir tedarik yönetim sistemi, yakın müşteri ilişkileri ve profesyonel ekibi ile HDA ENERJİ, sektörün en güvenilir Endüstriyel Lityum Pil Tedarikçisi konumundadır.

Lityum bazlı pil gruplarından 18650 pil grupları, 32700 LFP depolama pilleri , ESS uygulamaları ve diğer büyük montanlı enerji depolamalar için Prizmatik hücrelerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca HDA Enerji’nin kuruluşundan beri Türkiye’de öncü olduğu sektör olan Akıllı Sayaç Uygulamaları Pillerinden oldukça fazla model bulunmakta olup, bu alanda en çok pil grubuna karşılık verebilen firma konumundadır.

Tedarik ağını geliştirme yönünde gelişimine devam ettiği gibi, nitelikli insan kaynağı ile yenilikçi çözümler üretmeye devam etmektedir.

Gelecek

MİSYONUMUZ

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan müşterilerimize kaynaklarımızı ve ürün portföyümüzü katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak şekilde sunmak
Sektördeki

VİZYONUMUZ

Distribütörü olduğumuz ürünlerin, sektörün önde gelen ve büyüme potansiyeli olan firmalara tedariğini sağlamak, Türkiye'de ve bölge ülkeler içerisinde bilinir bir firma olarak ‘’bizden başka yok’’ sloganımızın istikrarını sürdürmektir.

Hareket Edin, Hareketsiz Durmak Geriye Gitmektir.

Kurumsal

DEĞERLERİMİZ

ÇALIŞKANLIK

İş Etiği;
İşimizi zamanında ve sorumlulukla tamamlamak

Sabır;
Mükemmellik için sınırlarımızı zorlamak

Çabalamak;
Mükemmellik için çaba göstermek.

ÖĞRENMEK

Profesyonellik;
Uzmanlaşmak, gelişmek ve mükemmeliyetçi olmak

Açık Görüşlü Olmak;
Yeni fikirlere açık olmak

İlerleme;
Yenilikleri takip etmek ve
yenilikçi atılımlar

BASİTLİK

Dürüstlük;
İlkelerimize sadık kalarak, dürüst ve güvenilir olmak

İyi Niyet;
Şartlar ne olursa olsun, her zaman doğru olanı yapmak

Pragmatizm;
Gerçeğe ve eyleme yönelik olmak.

YENİLİK

Sorumluluk;
Yeniliğin getirdiği rollerden kaçmamak

Cesaret;
Değişimden ve başarısızlıktan korkmamak

Vizyon;
Bugünü ölçümlemek ve geleceği hedeflemek.